Multifunkční komplex U zlatého kříže

Nově vznikající polyfunkční objekt na Velkém náměstí v Písku kombinuje prominentní a dostupné komerční prostory a moderní bydlení s vlastním parkováním. Stabilním nájemcem prostor určených k podnikání je Komerční banka, další komerční prostory jsou vhodné především pro retailové podnikání. Nově vzniklé byty různých dispozic poskytují komfortní klidné bydlení při současné snadné dostupnosti veškerých služeb.

BYTOVÁ REZIDENCE HODKOVIČKY, PRAHA

Exklusivní developerský projekt viladomu v městské části Hodkovičky nabízí luxusní residenční bydlení v klidné části Prahy při zachování výhod bydlení v hlavním městě. V okolí se nachází dostatek zeleně a klidových zón, ale zároveň jsou snadno a rychle dostupné veškeré služby a zázemí. Viladům nabízí bytové jednotky různých dispozic a svým stavebním i architektonickým řešením uspokojí i ty nejnáročnější klienty.

Developerský projekt U tří korun nabízí unikátní kombinaci kancelářských a bytových jednotek přímo na hlavním náměstí v Písku. Využít lze jak kancelářské prostory pro soukromé podnikání, tak rozlehlé open space prostory například pro subjekty z oblasti bankovnictví či pojišťovnictví. Moderní byty různých dispozic spojují výhody komfortního bydlení přímo na hlavním náměstí v Písku s rychlou a snadnou dostupností veškerého zázemí a služeb.

REZIDENČNÍ NEMOVITOST JOSEFOV, PRAHA

Residenční nemovitost v těsné blízkosti Pařížské ulice poskytuje luxusní bydlení přímo v historickém centru Prahy. Byt o velikosti téměř 170 m2 a dispozici 4+1 se nachází na třetím nadzemním podlaží v pečlivě zrekonstruované budově jen pár kroků od Staroměstského náměstí. Tato lukrativní nemovitost nabízí všechny výhody bydlení v centru města – pěší dosah veškerých služeb, kvalitních restaurací, nákupních možností i kulturního vyžití.

* Očekávaná doba projektů 3-5 let