Investice 2016, která si zakládá na 20 leté zkušenosti

V dnešním světě je hrozně jednoduché ztratit se v kvantech dat a informací a někdy i zvolit cestu, která nikam nevede. A investice v letošním roce 2016 není výjimkou. S přibývajícím počtem investičních příležitostí se zdá být někdy až nadlidským úkolem najít tu správnou, která přinese rovnováhu mezi rizikem a výdělkem. Proto bychom vám rádi představili RGF, který je v roce 2016 investiční novinkou.

Investiční intro

RGF je fond kvalifikovaných investorů, který je založen na dvou dekádách správného podnikatelského a investičního rozhodování. Nenechte se odradit pojmem „kvalifikovaných“, protože to v zásadě znamená, že jsou dané pouze základní podmínky, které musí investor splňovat, nejde o žádná nedosažitelná očekávání (více zde). V zásadě je fond velmi přehlednou investicí 2016 a to díky jednoduché struktuře a přehlednému zaměření. Fungování není komplikováno, takže investoři mají o všem přehled, protože v jednoduchosti je krása.

Co je na RGF tak zajímavého?

Jsme rádi, že se ptáte. V podstatě staví fond na dvou pilířích

  • Zkušenost
  • Znalosti

Zakladatelé fondu se v oblasti podnikání a investic pohybují již 20 let a za tu dobu měli mnoho příležitostí seznámit se s mnoha zákoutími investičního světa. Velkou výhodou je také to, že fond vychází z velmi dobré znalosti regionu, ve kterém funguje, protože mateřská společnost, RG Investment, se zaměřuje na investice v konkrétní geografické oblasti. Tento rys v kombinaci s investičnímu zkušenostmi a z nich plynoucími znalostmi dělá z fondu velmi atraktivní investici 2016.

Jak moc jednoduchá je jednoduchá struktura?

Jak již bylo zmíněno výše, fond si zakládá na přehlednosti a jednoduchosti. RGF je jediná entita bez dalších podfondů a zaměřuje se na čtyři tématické oblasti investic:

  • Zdravotnictví
  • Informační technologie
  • Nemovitosti
  • Bio zemědělství

Díky tomuto širokému záběru dochází k diverzifikaci portfolia, která výrazně snižuje riziko investora. Zároveň je toto rozložení velmi výdělečné, protože nemovitosti jsou stále jednou z nejlepších investic, zdravotnictví je jedno z odvětví, které si udrží svou stabilitu a informační technologie jsou na neuvěřitelném vzestupu s budoucími velmi dobrými prognózami.

Tady ale rozložení rizika nekončí. V rámci těchto „tématických okruhů“ dojde k naplnění portfolia následujícími subjekty:

  • Nemovitosti
  • Podniky
  • Startupy

V rámci každého okruhu bude vybrán jeden ze zmíněných subjektů, který bude největším přínosem pro fond a jeho investory. Jak je vidět na nedávném vývoji ve světě byznysu, dobré podniky se najít dají a jejich potenciál lze maximálně využít. A to samé platí u startupů, jejichž číslo neustále strmě roste.

Nejsme na to sami

Fond ale není one-man-show a má k sobě velmi kvalitní partnery, kteří zajišťují klidný chod a bezproblémové plnění mise a vize společnosti. Jejich seznam můžete naleznout zde. Za jejich pomoci stojí fond na začátku svého fungování, který je již velmi úspěšný.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *